Boj s únavou

Jak se vypořádat jednou provždy s únavou nebo i únavovým a fibromyalgickým syndromem?

Jana Sopóci

Na základě vlastních celoživotních zkušeností a nových (i starých) vědeckých studií a poznatků získala autorka knihy svou ztracenou energii zpět. 

BOJ S ÚNAVOU

Poznáváte se?
Pokud odpovíte na více než jednu otázku “ano”, pak jste na cestě k tomu, aby se vaším ano staly časem všechny tyto otázky. Nečekejte až tomu tak bude a něco s tím udělejte.
"Děkuji za nezdar, ten naučí mne píli, bych mohl přinést dar, byť nezbývalo síly. Pro sladkost usnutí, děkuji za únavu, za ohně vzplanutí i za šumění splavu. Děkuji za žízeň, jež slabost probudila, děkuji za trýzeň, jež zdokonalí díla.“
Karel Kryl
Český písničkář

O autorce

Podnikatelka, genealožka, autorka e-knihy Rodokmen pomocí internetu, majitelka mentoringového klubu Znám svůj Původ a především manželka a matka Jana Sopóci dokázala najít řešení, které jí klasická medicína nedala. Od nemocí, únavy, stresu, vyčerpání, nervového zhroucení, k diagnóze únavový syndrom a o pár let později i k fibromyalgickému syndromu, hospitalizaci v nemocnici k vyslovenému: “naučte se s tím žít”, až po již neočekávané uzdravení bez pomoci lékařů. 

Nejde o žádné léčitelské či jiné praktiky, ale o přirozené naslouchání svému tělu, jeho péči a využití léčebných (přirozených) technik, jako je např. spánek. Jak ale každý s výše uvedenou diagnózou ví, spát není úplně tak snadné. Jak překonat nespavost a další problémy s únavou spojené? Co je příčinou? Zažité mýty a nepravdy. Vědecky podložené přístupy k uzdravení jsou do podrobna popsány v knize BOJ S ÚNAVOU.